Istorija

UAB "Marsemus" – solidžią patirtį sukaupusi, patikima miškininkystės bendrovė, užsiimanti miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių bei malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje.

 

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys

• Miško darbai
• Miško pirkimas
• Prekyba malkomis
• Apvalios medienos prekyba

Komanda

Mūsų komandoje dirba aukštos kvalifikacijos, kone 20 metų patirtį sukaupę savos srities profesionalai. Komanda susiformavusi, stabili, sąžininga, patikima.

 

Aplinkosauga

Mums rūpi Lietuvos ir jos žmonių ateitis, manome, kad žmonių gerovei labai svarbus miškų išsaugojimas. Didelį dėmesį savo veikloje skiriame miškų priežiūrai, jų atsodinimui. Mišką tvarkome ir prižiūrime pagal visus miškininkystės reikalavimus.

 

Savo veikloje vadovaujamės

• Gerbiame savo klientus. Mūsų devizas: greitai, kokybiškai, patogiai!
• Renkamės tik profesionalius ir patikimus partnerius.
• Dirbame su profesionalia technika.
• Rūpinamės darbuotojų saugumu.
• Esame socialiai atsakinga įmonė.
• Perkame tik teisėtais būdais įgytą ir paruoštą žaliavą.

 

Istorija

Savo veiklą UAB "Marsemus" pradėjo 2000 m. eksportuodama elektros ir telekomunikacijų stulpus į Europą, Afriką, Aziją. Šią veiklą įmonė vykdo ir dabar. Apvali mediena yra eksportuojama į Indiją, Kiniją, Jungtinius Arabų Emiratus.

Po kelių metų, įmonės komandai pasipildžius naujais darbuotojais, atsirado naujos veiklos kryptys – miško prekyba, miško ruoša. Netrukus atsirado dar viena veikla – prekyba malkomis.

Šiandien esame sukaupę dvylikos metų miškininkystės patirtį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla: miško ruoša (kirtimas, ištraukimas, priežiūra, atsodinimas, ugdymas, šviesinimas), apvalios medienos prekyba, medienos transportavimo paslaugos, miško su žeme pirkimas ir stataus miško pirkimas išsikirtimui be žemės, apvalios medienos eksportas.

Drąsiai galime save vadinti patikima ir savo amatą išmanančia, profesionalia miškininkystės bendrove, perspektyviausiai augančia Lietuvoje.

 

Partneriai ir klientai

Žinome ir suprantame, kad be patikimų partnerių mūsų veikla negalėtų vykti sklandžiai. Todėl renkamės solidžius, profesionalius partnerius, kurių tarpe: "Stora Enso Lietuva", IKEA, "Swedspan Girių bizonas", "Grigiškės", "John Deere", "Scania Lietuva", miškų urėdijos.

Mums svarbi mūsų įmonės reputacija, siekiame būti patikimi, todėl visoms savo paslaugoms suteikiame garantiją. Nebijome įsipareigoti –  sudarome metines sutartis su valstybinėmis miškų urėdijomis. Sąžiningumas – vienas mūsų veiklos principų, su savo klientais atsiskaitome iš karto.