Medienos pervežimas

Medienos pervežimas

Gabename medieną visoje Lietuvoje. Įmonė naudoja modernias šiuolaikines technologijas, kurios yra ekologiškos, patogios ir miškui, ir jį prižiūrintiems žmonėms. Mediena iš biržių gabenama medvežėmis ir savikrovėmis priekabomis.

Patikimi ir profesionalūs "Scania" miškovežiai (dar kitaip - miškavežės, medienvežiai) yra su manipuliatoriais, todėl medienai pakrauti ir iškrauti nereikia papildomos technikos. Šis miškovežis yra triašis, su priekaba. Pervežamas medienos kiekis vienu reisu siekia 30 – 40 kubinių metrų. Sortimentų ilgis – iki 6 m.

Pervežimo kainos: derinamos su klientais individualiai.

Dėl medienos pervežimo paslaugų kreiptis mobiliuoju telefonu 8-603 44 444, kontaktinis asmuo - Laimis.

Medienvežių leistino svorio ribos

Dabartinio modernaus medienvežio su priekaba svoris siekia apie 20 tonų, juo galima vežti 30 t ir daugiau medienos. Lietuvoje įstatymas reikalauja, kad kelių transporto priemonės su kroviniu bendrasis svoris neviršytų 40 tonų.

Seniau medienvežiai sverdavo 13 tonų, vadinasi, iki leistino svorio buvo galima krauti ir vežti trečdaliu daugiau medienos. Dabar dėl mažesnio galimo gabenti medienos kiekio, toli nesiekiančio transporto priemonės pajėgumo, medieną parduodančios urėdijos, miškų savininkai, transportininkai patiria milijoninius nuostolius. 

Po ilgų diskusijų, pagaliau priimtas įstatymas, nustatęs didesnį leistiną svorį.

Miškai info.

 

 

Medienos pervežimas