Parduodamas kietas kuras

Malkos yra priskiriamos prie atsinaujinančių energijos išteklių ir šildantis tokiu kuru tausojama aplinka. Kietasis kuras vienas iš ekonomiškiausių ir šiuo metu populiariausių šildymo būdų. Esant dideliam kietųjų katilų pasirinkimui, tereikia pasirinkti tinkamas malkas, kad namuose būtų šilta ir jauku. Renkantis malkas, turite žinoti, kad kūrenant sausomis malkomis, kuro sunaudojama ženkliai mažiau, nei kūrenant drėgnesnėmis.

Mūsų bendrovėje prekiaujamo kietojo kuro asortimentas itin didelis. Prekiaujame aukštos kokybės ąžuolinėmis, uosinėmis, beržinėmis, eglinėmis ir kitokios rūšies malkomis.

Taip pat siūlome geros kokybės medienos atliekas, kurios taip pat gerai apšildys Jūsų namus ar įmonę. Kliento patogumui atvežame malkas į bet kurią Lietuvos vietą NEMOKAMAI. Už minimalų mokestį, klientui pageidaujant, supjaustome medžius į mažus rąstelius.

Kodėl malkos?

Atšalus orams, didėjant energetinių išteklių kainoms individualių namų savininkai priversti mąstyti, kaip kuo pigiau apšildyti savo būstus. Dėl to vis populiarėja malkos. Pagrindinis šio kuro privalumas - žema kaina.

Šildymas malkomis vis dar išlieka pigiausia šildymo rūšis. Priklausomai nuo sezono, šildymas malkomis gali atsieiti apie 1,5 – 2,5 tūkst. Lt, jei laikysime, kad vienas kub. m malkų kainuoja 100 Lt. Malkomis kūrenamas katilas dega iki 24 val. Tuo tarpu kūrenant, pvz., anglimis, katilą reikia papildyti kas 16 val.

Kietas kuras